EKMS451VSN471MA45S
Partnumber:
EKMS451VSN471MA45S
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 450V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 1990mA 3000h 105°C Bulk