EKMT451VSN561MA50S
Partnumber:
EKMT451VSN561MA50S
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 560uF 450V 20% (35 X 50mm) Snap-In 10mm 2850mA 3000h 105°C