EKMW401VSN181MP30S
Partnumber:
EKMW401VSN181MP30S
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 180uF 400V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 1040mA 2000h 105°C