EKMW401VSN391MP50S
Partnumber:
EKMW401VSN391MP50S
Manufacturer:
United Chemi Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 400V 20% (22 X 50mm) Snap-In 10mm 1670mA 2000h 105°C