EKMW401VSN391MR30S
Partnumber:
EKMW401VSN391MR30S
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 400V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 1610mA 2000h 105°C