EKXG401ELL220MK20S
Partnumber:
EKXG401ELL220MK20S
Manufacturer:
Nippon Chemi-con Corporation
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 400V, 20% +Tol, 20% -Tol, 22uF, Through Hole Mount, RADIAL LEADED