EKXG451ELL820MMP1S
Partnumber:
EKXG451ELL820MMP1S
Manufacturer:
Nippon Chemi-con Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 82uF, Through Hole Mount, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT