EKXJ351ELL101MM25S
Partnumber:
EKXJ351ELL101MM25S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 350V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 710mA 12000h 105°C Automotive Bulk