EKY-100ETC471MHB5D
Partnumber:
EKY-100ETC471MHB5D
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 10V 20% (8 X 11.5mm) Radial 5mm 640mA 6000h 105°C Ammo