EKY-160ELL331MHB5D
Partnumber:
EKY-160ELL331MHB5D
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 16V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 640mA 7000h 105°C Bulk