EKY-250ELL182MK30S
Partnumber:
EKY-250ELL182MK30S
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1800uF 25V 20% (12.5 X 30mm) Radial 5mm 2650mA 10000h 105°C Bulk