EKY-250ETC101MF11D
Partnumber:
EKY-250ETC101MF11D
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 11mm) Radial 5mm 340mA 5000h 105°C Ammo