EKY-350ETD102MK201
Partnumber:
EKY-350ETD102MK201
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 35V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 2230mA 10000h 105°C Ammo