EKY-500ELL681MK30S
Partnumber:
EKY-500ELL681MK30S
Manufacturer:
United Chemi Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 50V 20% (12.5 X 30mm) Radial 5mm 2310mA 10000h 105°C Bulk