EKYB101ELL471MK40S
Partnumber:
EKYB101ELL471MK40S
Manufacturer:
United Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 100V 20% (12.5 X 40mm) Radial 5mm 2450mA 10000h 105°C Bulk