EKYB350ELL222MM20S
Partnumber:
EKYB350ELL222MM20S
Manufacturer:
Chemi-Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 2200uF 35V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 3000mA 10000h 105°C Bulk