EKYB630ELL102MK40S
Partnumber:
EKYB630ELL102MK40S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 63V 20% (12.5 X 40mm) Radial 5mm 3000mA 10000h 105°C Bulk