EKYB800ELL561MM20S
Partnumber:
EKYB800ELL561MM20S
Manufacturer:
Chinese copy
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 560uF 80V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 2100mA 10000h 105°C Bulk