EKZE101EC3471MLN3S
Partnumber:
EKZE101EC3471MLN3S
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 100V 20% (16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 1850mA 5000h 105°C Bulk