EKZE250ETC101MF11D
Partnumber:
EKZE250ETC101MF11D
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 11mm) Radial 5mm 405mA 2000h 105°C Ammo