EKZE250ETD101MF11D
Partnumber:
EKZE250ETD101MF11D
Manufacturer:
United Chemi Con
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 405mA 2000h 105°C Ammo