EKZE250ETE102MK20S
Partnumber:
EKZE250ETE102MK20S
Manufacturer:
United Chemi-Con Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 2360mA 5000h 105°C Ammo