EKZE350ELL471MJ20S
Partnumber:
EKZE350ELL471MJ20S
Manufacturer:
NIPPON
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1820mA 4000h 105°C Bulk