EKZE350ETD331MJ16S
Partnumber:
EKZE350ETD331MJ16S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 330uF 35V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 1430mA 4000h 105°C Automotive Ammo