EKZE630ELL821MLN3S
Partnumber:
EKZE630ELL821MLN3S
Manufacturer:
Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 820uF 63V 20% (16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 2850mA 5000h 105°C Bulk