EKZH350ELL681MJ25S
Partnumber:
EKZH350ELL681MJ25S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 35V 20% (10 X 25mm) Radial 5mm 2250mA 6000h 105°C Bulk