EKZH350ETD101MF11D
Partnumber:
EKZH350ETD101MF11D
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 35V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 500mA 5000h 105°C Ammo