EKZH350ETD471MJ16S
Partnumber:
EKZH350ETD471MJ16S
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (10 X 16mm) Radial 5mm 1650mA 6000h 105°C Ammo