EKZN101ELL101MJ20S
Partnumber:
EKZN101ELL101MJ20S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 100V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1430mA 10000h 105°C Bulk