EKZN800ELL681MM20S
Partnumber:
EKZN800ELL681MM20S
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 680uF 80V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 2270mA 10000h 105°C Bulk