ELC08D102E
Partnumber:
ELC08D102E
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Choke Wirewound 1000uH 10% 10KHz Ferrite 0.29A 1.3Ohm DCR RDL