ELC08D3R9E
Partnumber:
ELC08D3R9E
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Choke Wirewound 3.9uH 20% 10KHz Ferrite 5A 14mOhm DCR RDL