ELC08D680E
Partnumber:
ELC08D680E
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Choke Wirewound 68uH 10% 10KHz Ferrite 1A 0.086Ohm DCR RDL