ELC10E680L
Partnumber:
ELC10E680L
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Shielded Wirewound 68uH 10% 10KHz Ferrite 1.2A 0.15Ohm DCR RDL