ELE-630ELL100ME11D
Partnumber:
ELE-630ELL100ME11D
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 10uF 63V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 80mA 10000h 105°C Bulk