ELG279M016AT2AA
Partnumber:
ELG279M016AT2AA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 27000uF 16V 20% (35 X 30mm) Snap-In 10mm 3750mA 2000h 105°C Bulk