ELG397M450AT5AA
Partnumber:
ELG397M450AT5AA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 450V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 1550mA 2000h 105°C Bulk