ELJ-PA330KF
Partnumber:
ELJ-PA330KF
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Chip Molded Wirewound 33uH 10% 2.52MHz 15Q-Factor Ferrite 0.155A 1.65Ohm DCR 1210 T/R