ELJ-RE68NJFA
Partnumber:
ELJ-RE68NJFA
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor High Frequency Chip Laser Cut 68nH 5% 100MHz 12Q-Factor Ceramic 250mA 1.3Ohm DCR 0603 T/R