Partnumber: ELJFA2R2KF
Manufacturer: Panasonic
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1154 in stock
SKU: ELJFA2R2KF
decrease increase
Package Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 2.2uH 10% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.19A 0.95Ohm DCR 1210 T/R