ELJFB100KF
Partnumber:
ELJFB100KF
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 10uH 10% 1MHz 50Q-Factor Ferrite 235mA 1.8Ohm DCR 1812 T/R