ELJNCR47JF
Partnumber:
ELJNCR47JF
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor High Frequency Chip Wirewound 0.47uH 5% 25.2MHz 10Q-Factor Ceramic 0.125A 1.58Ohm DCR 1008 T/R