ELL-CTV120M
Partnumber:
ELL-CTV120M
Manufacturer:
PANASONIC
products.category:
C/R/E
Availability:
100150 in stock
Package
Power Choke Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz Ferrite 3.7A 0.022Ohm DCR T/R