ELL6RH220M
Partnumber:
ELL6RH220M
Manufacturer:
Panasonic
products.category:
C/R/E
Availability:
2000 in stock
SKU:
ELL6RH220M
Package
Power Choke Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 700mA 220mOhm DCR T/R