ELL6SH151M
Partnumber:
ELL6SH151M
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
products.category:
C/R/E
Availability:
463000 in stock
SKU:
ELL6SH151M
Package
ELL6S Series Wire-wound SMD Inductor 150 uH +/-20% 350mA Idc