ELXA401LGC472MDE5M
Partnumber:
ELXA401LGC472MDE5M
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 4700uF 400V 20% (63.5 X 145mm) Screw Terminal 13400mA 5000h 105°C