ELXG500VSN332MR30S
Partnumber:
ELXG500VSN332MR30S
Manufacturer:
Nippon Chemi-con Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount, ROHS COMPLIANT