ELXM181VSN391MP30S
Partnumber:
ELXM181VSN391MP30S
Manufacturer:
United Chemi-Con
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 390uF 180V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 1260mA 7000h 105°C