ELXM201VSN821MQ45S
Partnumber:
ELXM201VSN821MQ45S
Manufacturer:
United Chemi Con
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 820uF 200V 20% (25.4 X 45mm) Snap-In 10mm 2060mA 7000h 105°C