ELXQ451VSN471MA50S
Partnumber:
ELXQ451VSN471MA50S
Manufacturer:
Nippon Chemi-con Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Through Hole